Πέμπτη, 25 Ιουνίου 2020

ΑΕΚ-Ολυμπιακός στον τελικό Κυπέλλου...

Ο Ολυμπιακός επικράτησε στο Γ. Καραϊσκάκης
2-0 του ΠΑΟΚ στη ρεβάνς του Κυπέλλου Ελλάδας και προκρίθηκε στον τελικό της διοργάνωσης, όπου θα...αντιμετωπίσει την ΑΕΚ. Στο 65' ο Μασούρας άνοιξε το σκορ για τους ερυθρόλευκους και στο 85' ο Καμαρά σφράγισε την πρόκριση.

Νωρίτερα η ΑΕΚ είχε πάρει για 5η σερί χρονιά το εισιτήριο για τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδος, μετά την επική πρόκριση....
που πήρε στο «Κλεάνθης Βικελίδης". Ο Άρης ανέτρεψε το 2-1 του πρώτου αγώνα με τα γκολ των Μαντσίνι (57'), Ντιγκινί (90'+3), αλλά στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο Λιβάια έκανε το 2-1 και έστειλε το ματς στην παράταση. Στο 102' ο Κροάτης ισοφάρισε σε 2-2 και χάρισε την πρόκριση στην ομάδα του...
Το kafeneio-gr ενθαρρύνει τους αναγνώστες να εκφράζουν τις απόψεις τους μέσα από την ιστοσελίδα μας. Παρακαλούμε όμως τα κείμενα να μην είναι υβριστικά, να μην παραπέμπουν σε άλλους ιστότοπους, να γράφονται στην ελληνική ή την αγγλική γλώσσα (όχι greeklish), να είναι κατανοητά και τέλος να είναι κατά το δυνατόν σύντομα. Είναι αυτονόητο πως η ομάδα διαχείρισης φέρει ευθύνη μόνο για τα επώνυμα άρθρα των συντακτών και των συνεργατών της.